אודות

עיצוב פנים, עיצוב הבית, עיצוב המשרד, אדריכלות פנים.

חברת Design Plus היא הכתובת לכל מי שמחפש שירות מקצועי של עיצוב פנים, אדריכלות ותכנון הבית.

המשרד הוקם בשנת 2000 על ידי יבגני שטרנשיס, כאשר הקו המנחה שלו הוא איכות בלתי מתפשרת, דיוק רב ואוריינטציה עיצובית, אומנותית, מודרנית ואלגנטית.

מקצועיות, דיוק ואיכות בלתי מתפשרים

ההתייחסות שלנו אל כל פרויקט, ללא קשר לגודלו מתחילה בהבנת צרכי הלקוח.

אנו מעניקים ליווי מלא לאורך כל תהליך התכנון, הביצוע והאכלוס.

הרשו לנו להפוך את חלומכם למציאות. בואו נדבר על עיצוב הבית שלכם – צרו קשר עם כל שאלה ונשמח לעזור.

קרא עוד עלינו

שירותי המשרד

 • תכנון אדריכלי ועיצוב פנים של המבנה וחלוקת החלל.
 • הגשת בקשות להיתרי בניה.
 • הכנת תכניות מפורטות הכוללות תוכניות בינוי/הריסה, חשמל ותאורה, אינסטלציה, עבודות נגרות, ריצוף, הנמכות תקרה מיזוג אוויר.
 • הכנת תוכנית לעיצוב רהיטים בחלל.
 • עיצוב מטבחים, חדרי אמבטיה וארונות.
 • תכנון אלמנטים ועיצובים מיוחדים.
 • פיקוח על קבלנים ובעלי מקצוע.
 • ליווי בבחירת חומרי גלם.
 • סיוע בבחירת ריהוט וגופי תאורה.
 • סנכרון של התאמת העיצוב ותוכניות לביצוע מול הקבלנים בשטח.
 • השלמת פרטי עיצוב פנים בשטח – הום סטיילינג.

מעצב פנים מומלץ, מקצועי ומנוסה

יבגני שטרנשיס בעל ניסיון מקצועי של שלושה עשורים בארץ ובחו"ל, השכלה אומנותית נרחבת, תואר שני בארכיטקטורה ופרסים רבים מתחרויות עיצוב בינלאומיות שונות. היצירתיות, האסתטיקה והשאיפה לשלמות לצד הנוחות והפונקציונאליות, ניכרת בכל הפרויקטים בהם הוא מעורב.

דזיין פלוס ביצע עשרות פרוייקטים של תכנון מגורים: דירות חדשות, פנטהאוזים, וילות יוקרה, דירות יד שנייה. גם פרויקטים מסחריים: אולמות אירועים, מסעדות, ברים, מרכזי טיפוח ויופי ומשרדים. 30 שנות ניסיון בתחום אדריכלות ועיצוב פנים, עשרות רבות של פרויקטים מוצלחים ולקוחות מרוצים – מעידים אודות ההצלחה שלנו. את הערכה אנו מקבלים בזכות מוסר עבודה גבוה, איכות בלתי מתפשרת, שקיפות מלאה ויכולת הקשבה. גם בזכות יכולת לחשוב מחוץ לקופסא, לספק פתרונות יצירתיים, לדעת לעמוד בגבולות התקציב והזמן, לדעת לנהל נכון את העסק.

מעצב פנים עם יחס אישי

כל פרויקט מלווה באופן אישי על ידי מעצב פנים ואדריכל מאלף עד תף. אנו פותרים את לקוחותינו מכל המשימות הטכניות, הלוגיסטיות  וניהוליות. אין צורך לרוץ, לדאוג, לדבר עם קבלנים ולבזבז זמן יקר.

אנו מספקים סיוע והכוונה גם לאחר סיום הפרויקט.

בחרו במעצב פנים עם ערך מוסף

בתור יוצרי הרעיון האדריכלי והמבצעים האחראים בשטח לעבודות הבנייה או השיפוץ, אנו יכולים לעקוב בצורה יעילה על כל שרשרת היצור תוך הסתכלות רחבה, הקפדה על כל פרט והיצמדות נוקשה לתקציב.

אנו מבצעים ליווי אדריכלי צמוד, מה שמבטיח ביצוע עבודה איכותית, עמידה בזמנים, התאמה לתוכנית המקורית וחיסכון כספי ניכר.

אנו מעסיקים אך ורק בעלי מקצוע מקצועיים ואמינים, שכבר הוכיחו את עצמם בפרויקטים משותפים. התיאום הנכון בין כל הגורמים מאפשר להימנע מעיכובים והוצאות כספיות מיותרות.

בחרו במעצב פנים קפדן

 • אנו מספקים שקיפות מלאה של כל המידע אודות הפרויקט והעבודה בשטח.
 • אנו מקפידים על תוכנית עבודה מפורטת ומדויקת, אשר מקלה ומייעלת את עבודתם של אנשי המקצוע וכל הגורמים המעורבים, תוך עמידה בזמנים והקפדה על איכות.
 • אנו מספקים הדמיות גרפיות באיכות גבוהה, מה שמאפשר ללקוח לראות את התמונה המלאה והברורה של הפרויקט.
 • אנו מספקים אחריות לפרויקטים שאנו מבצעים תוך הבטחה לשימוש בכלים חדשניים, חומרים בטיחותיים ומוצרים איכותיים.

פנו אלינו עכשיו ונשמח לסייע לכם עם כל שאלה בדרך לבית חלומותיכם

החלק התיאורטי

בחלק זה נעשית עבודה תיאורטית – החלום מתחיל לקרום עור וגידים.

שלב 1 – פגישת ייעוץ
פגישת ייעוץ – זהו מפגש ההיכרות הראשון של הלקוח עם מעצב פנים. היא נערכת במשרדי הסטודיו, ללא תשלום או התחייבות. במהלך הפגישה אנו מקבלים מידע בסיסי אודות תנאי העבודה העתידיים, הסביבה והרצונות של הלקוח. על סמך הנתונים הראשוניים נעשית טיוטת הפרויקט, בין אם זה תכנון של בית שלם או רק עיצוב סלון. כך הלקוח נהנה משקיפות מרבית, יכולת תכנון מדויקת של הליכי עבודה עתידיים ועלויות. הוא יכול להתרשם מעבודות קודמות שלנו ולהכיר אישית את הנפשות הפועלות.

שלב 2 – פיתוח הפרויקט
תכנון פרוייקטים זוהי ההתמחות העיקרית של דזיין פלוס, הן ללקוחות פרטיים (דירות חדשות, דירות ישנות, וילות וכו') והן ללקוחות עסקיים (אולמי אירועים, משרדים, קליניקות וכו').

האיכות הגבוהה של הגרפיקה שנמסרת ללקוח בטרם תחילת העבודות, מאפשרת לו לקבל מושג ברור לגבי התוצאה הצפויה. התכנון האדריכלי כולל בין היתר את האלמנטים הבאים:

 • מידות הנכס/ החלל
 • עיצוב גרפי
 • אישור הגרפיקה במשרד ביחד עם הלקוח
 • המחשה ויזואלית של עיצוב פנים
 • ביצוע תיק שרטוטים (נציין כי מדובר באלמנט בעל חשיבות עצומה, המגדיר באופן מדויק את משימות הביצוע עבור כל אנשי מקצוע וכן מונע מהם לקבל החלטות על דעת עצמם וללא השגחת האדריכל).

שלב 3 – התאמת חומרי הגלם ומוצרי עיצוב
שלב זה מתבצע לאחר מסירת הפרויקט הווירטואלי ללקוח (המחשה גרפית ושרטוט) והוא נעשה בשני שלבים. תחילה, האדריכל בוחר בעצמו את חומרי הגלם השונים לבית ללא הלקוח אך כן על סמך סיכומי הדברים איתו וגבולות התקציב שנקבע. בשלב השני הוא מצרף את הלקוח לפגישת עבודה בחנויות ורשתות העיצוב, על מנת שהלקוח יראה בעצמו את החומרים המוצעים לו.

החלק המעשי

בחלק זה ניגשים לעבודה מעשית בשטח אותה אנו מבצעים בתוך לוח זמנים נקוב מראש ותוך ליווי אדריכלי צמוד. אנו נמצאים בקשר תמידי עם הלקוח, מקשיבים לרצונותיו ומשיגים את התוצאה הדרושה.

שלב 1 – חישוב עלויות
לאחר סיום החלק התיאורטי, העבודה המעשית מתחילה מחישוב עלויות. הלקוח מקבל מאיתנו כתב כמויות מפורט עבור כל סוגי העבודות הנדרשות כגון עבודות בנייה, חשמל, נגרות, עיצוב פנים וכן הלאה. בהיותנו גם היוצרים של הרעיון האדריכלי וגם המבצעים, אנו רואים בבירור את כל שרשרת הפרויקט, הכולל ביצוע של כל העבודות בסדר הנכון ובמסגרת בהתחשב בתקציב שהוגדר.

שלב 2 – ליווי אדריכלי
ביצוע הפרויקט בשטח נעשה תחת ההשגחה מקצועית והדוקה של האדריכל מדזיין פלוס. שירות זה נקרא "ליווי אדריכלי" והוא ניתן ללא תשלום במסגרת ביצוע הפרויקט.

ליווי אדריכלי מבטיח ללקוח:

 • שקט נפשי
 • עבודה איכותית ומקצועית
 • עמידה בזמנים
 • עמידה בתקציב

גם אם הפרויקט חרג מהתקציב, רק ליווי אדריכלי מקצועי יכול לצמצמם נזקים תוך פגיעה מינימלית באיכות ובמראה. האדריכל באופן קבע מבצע בדיקת איכות והתאמה לתוכניות העבודה המקוריות, מבצע תיקוני צבע, בחינת חומרים ואיכותם וכן הלאה.

שלב 3 – סיום הפרויקט: הום סטיילינג
החלק האחרון של הפרויקט עוסק בעיצוב הבית – הום סטיילינג. שירות זה גם הוא ניתן ללא תשלום במסגרת ביצוע הפרויקט. אנו עושים התאמה של אלמנטים העיצוביים בחדר לשם יצירת סביבה הרמונית, אסתטית ופונקציונלית. טקסטיל, שטיחים, פרטי נוי ועוד – כולם בסופו של דבר צריכים להשלים את הסיפור העיצובי של החדר, להבליט את הייחודיות שלו ולהדגיש את הנוחות. מעבר לכך, בנוסף לפריטים שאפשר לקנות בחנויות, אנו בדזיין פלוס מבצעים עבודת אומנות מותאמת אישית החל מתכנון ריהוט ייחודי ועד לציורי קיר.

עשרות הפרויקטים שביצענו בשלושים השנים האחרונות, גם בארץ וגם בחו"ל, אפשרו לנו לבנות תוכנית עבודה מדויקת שמניבה תוצאות נפלאות לשביעות רצונם של לקוחותינו.

תוכנית זו מעניקה ללקוח שקט נפשי ולנו היא מאפשרת לבצע את משימתנו על הצד הטוב ביותר:

1. מפגש היכרות
השלב הראשון בדרך לביצוע כל פרויקט מתחיל מפגישת היכרות במשרדי סטודיו דיזיין פלוס, ללא כל התחייבות ותשלום. הלקוח מכיר באופן אישי את המבצעים, מתרשם מעבודות קודמות ומקבל טיוטת תוכנית ראשונית על סמך סוג הפרויקט והדרישה האדריכלית והעיצובית. הוא מקבל גם הערכת תקציב ראשונית.

2. הכנת הפרויקט
בשלב השני, במידה והצדדים יביעו רצון להתקדם הלאה, אנו נגשים לפיתוח הפרויקט אשר כולל אלמנטים כמו: מידות הנכס, עיצוב גרפי, המחשה ויזואלית, ביצוע תיק שרטוטים ועוד. הלקוח למעשה מקבל תוכנית מפורטת לביצוע כל סוגי העבודות בפרויקט, מה שמאוד מקל בהמשך על בעלי המקצוע ומונע מהם לבצע עבודות מיותרות ולא מתוכננות.

3. בחירת חומרי הגלם
בשלב השלישי, על סמך התוכניות שהוכנו והתקציב שהוגדר, האדריכל והמעצב בוחרים את חומרים הגלם לפרויקט. לאחר שיסיימו יוזמן הלקוח לפגישת עבודה משותפת שתיערך בחנויות ורשתות עיצוב במטרה לאשר סופית את בחירת החומרים.

4. הכנת כתב כמויות
בשלב הרביעי מפשילים שרוולים וניגשים למלאכה. תחילה אנו מכינים ללקוח כתב כמויות מפורט על כל סוגי העבודות בפרויקט, בין היתר: חשמל, ריצוף, חיפוי, אינסטלציה, נגרות וכן הלאה.

5. ליווי אדריכלי
בשלב החמישי, כשמתחילות העבודות בפרויקט, אנו מספקים ללקוח שירות ליווי אדריכלי, ללא תשלום במסגרת הפרויקט. למעשה, האדריכל מלווה את הלקוח ואת הפרויקט מאלף עד תאף. הוא מבצע בדיקות איכות, התאמת חומרים, דיוק עבודה וכו'. הוא דואג לעמידה בזמנים ולתקציב.

6. "הלבשת הבית"
בשלב השישי והאחרון, כשכל עבודות הבנייה והשיפוץ יושלמו, אפשר יהיה לתת לבית את הטאצ' האחרון – הטאצ' העיצובי. במסגרת ביצוע פרויקט אנו מציעים את השירות הום סטיילינג בחינם. הוא כולל בחירה והתאמת טקסטיל, שטיחים, פרטי נוי ועוד.

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft

שינוי גודל גופנים
ניגודיות