שילוב אבני חן בחדר הרחצה, הוא חידוש עיצובי המאפשר להוסיף המון צבע ויוקרה לחלל, בנגיעות קלות

חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק מותגים מובילים בתחום הריצוף, החיפוי והכלים הסנטרים, משיקה בימים אלה את הדבר הבא בתחום: שימוש באבני סברובסקי בחדר הרחצה.

מדובר בקולקציה של ברזים, אינטרפוץ וסוללות לאמבטיה של חברת . MAIER הספרדית, מהמובילות בעולם. הפריטים בסדרה מעוטרים בעבודת יד עם אבני סברובסקי ובגמורים בגוונים ייחודיים של ברונזה, זהב, מוברש וכרום. העיצוב האלגנטי מכניס זוהר, סטייל, קלאסיות ויוקרה לחדר הכי מפנק בבית.

לדברי אלי בן יצחק, מנהל תחום כלים סניטריים בחברת אלוני: “שילוב אבני חן בחדר הרחצה, הוא חידוש עיצובי המאפשר להוסיף המון צבע ויוקרה לחלל, בנגיעות קלות. ברזים המחזירים עטרה ליושנה, סוללות אמבט שמקומם נפקד בעשור האחרון וחוזרות בענק למרכז האמבט ועוד. צבעי הפריטים ייחודיים ומתכתבים עם טרנד הזהב, שמאוד מוביל כיום בעולם העיצוב. די בשדרוג הברזים, האינטרפוץ וסוללות האמבט כדי להעניק לחלל כולו מתיחת פנים עדכנית”

חידוש בעולם חדרי הרחצה – ברזים מעוטרים באבני סברובסקי

עיצוב פנים כבר מזמן לא פוסח על חדרי רחצה, אם לא לומר – מציב אותם במרכז הבמה, שם הם מקבלים את כל אור הזרקורים המגיע להם. תרתי משמע. כי היום חדרי הרחצה באמת יכולים להיות הרבה יותר זוהרים. איך? עם אבני סברובסקי, כמובן.

שתף

אלוני – שימוש באבני סברובסקי בחדר הרחצה. צילום: יח”צ חו”ל

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft

שינוי גודל גופנים
ניגודיות