על עיצוב פנים לדירות חדשות נרחיב בפוסט אחר, כעת נדבר על דירות ישנות ותרומתו של עיצוב פנים למי שמתכנן שיפוץ בדירה. והתרומה הזו בהחלט גדולה וההשקעה בהחלט משתלמת. היא לא גובהה כפי שנהוג אולי לחשוב כי מעצב פנים מקצועי תמיד ידע להציע פתרון יצירתי, גם לתקציב נמוך מאוד. העיקר הרצון.

עיצוב פנים עם מעצב פנים מקצועי – כל היתרונות
נתחיל מהעיקר – אם כבר משפצים את הבית, משקיעים כסף כדי להפוך אותו להרבה יותר נוח, יעיל ואסתטי מדוע בעצם לא להשקיע עוד טיפה ולהעניק לבית ולדייריו את הנוחות המקסימלית, את היעילות המרבית ואת האסתטיקה שלא תפסיק לרגש? השיפוץ עצמו יעשה את הבית להרבה יותר רענן וחדש ואילו עיצוב פנים על ידי מעצב פנים מקצועי יעניק לו את ייחודיות ואת הגימור המושלם.

משפצים את הבית? עשו זאת עם מעצב פנים!

ביתנו הוא מבצרנו, גם אם השיח הציבורי מתרכז היום בעיקר ביוקר המחייה. ביתנו הוא המקום אליו אנחנו חוזרים בסוף יום עבודה מפרך (כי צריך לשלם את המשכנתא), הוא המקום בו אנחנו מרגישים בטוחים ורגועים (למרות המשכנתא). אולי בגלל זה, בגלל הרצון להפוך את הבית למקום נעים באמת, יותר ויותר אנשים פונים היום לעזרתם של מעצבי פנים מקצועיים. כי עיצוב פנים הוא ההבדל הקטן בדרך לשינוי הגדול. עיצוב פנים הוא הדרך הטובה ביותר להפוך את הבית למבצר אמיתי, הן בכל הקשור למראה והן בכל הקשור לנוחות ולביטחון.

שתף

• עיצוב פנים מקצועי יאפשר לכם להפיק את היתרונות הרבים שיש בבית, הוא ינצל בצורה הרבה יותר חכמה את השטח הקיים ויתאים את הסביבה לצרכים הספציפיים שלכם. לא סתם מעצבי פנים (האדריכלים שביניהם) לומדים שנים ארוכות במהלכם הם רוכשים כלים המסייעים להם להפוך חלומות למציאות. לא לשיפוצניקים ולא לנו יש את הכלים הללו.

• עיצוב פנים זה המקצוע המשלב בתוכו אומנות וראיה יצירתית קדימה, הרבה מאוד קדימה תוך לקיחת כל האספקטים ולקידתם למטרה אחת – לספק לכם סביבת מגורים אסתטית, נוחה, פונקציונאלית ופרקטית.

• עיצוב פנים מקצועי במהלך השיפוץ, כזה שיתבצע תחת השגחתו ההדוקה של מעצב פנים, יחסוך לכם המון כאב ראש, ריצות, דאגות וכסף. כי מעצב פנים מקצועי יודע מה ואיך צריך לעשות, הוא יודע אילו חומרים להתאים לכם בהתאם לתקציב, אילו מגמות אופנה חדשות יש בשוק שיכולות למצוא ביטוי גם בביתכם.

• עיצוב פנים מקצועי יבטיח לכם שיפוץ באמת איכותי וחסכוני, בו כל פרט יהיה במקום וכפי שהוא תוכנן, בו בכל פרט תושקע מחשבה מקצועית יצירתית. שיפוץ כזה יעניק לכם איכות חיים אמיתית, גם במהלך השיפוץ עצמו וגם שנים ארוכות ממועד סיומו.

• עיצוב פנים מקצועי הוא הרבה מעבר להתאמת צבע הקיר לריהוט או בחירת אביזרי נוי סופר מודרניים. הוא התווית דרך לחיים הודות ליצירת חללים הרמוניים, עם חומרים גלם איכותיים ואמירה ברורה – אתם רוצים לחיות בבית איכותי, נוח ומרשים.

• עיצוב פנים מקצועי על ידי מעצב פנים שהוא גם אדריכל מעלה את ערך הנכס בכ- 20%-40%. בהשוואה להשקעה מדובר ברווח בטוח שאפשר להפיק מהבית, במיוחד אם אתם מתכננים בעתיד הקרוב להוציא אותו למכירה או להשכרה

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft

שינוי גודל גופנים
ניגודיות