מעל ארבע הקומות הקיימות נבנו שתי קומות נוספות ובהן דירות פנטהאוז חדשות לחלוטין. סטודיו דיזיין פלוס התייצב למשימה – לעצב את החלל המרכזי של הבית: סלון, מטבח, פינת אוכל ומבואה.

החללים, שלמעשה מהווים אופן ספייס המחולק בצורה אדריכלית יצירתית, עוצבו בסגנון אקלקטי מודרני שניסה לשלב בין חדשנות לקלאסיקה, בין חומרי גלם טבעיים ומסורתיים לחומרים חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות. היה חשוב לנו להבליט את היתרון הגדול של הדירה – נוף עוצר נשימה אל מפרץ חיפה הנשקף מחלונות הדירה, בזכות מיקומה על אחת הגבהות הטבולות בהמון ירוק.

הודות ליצירתיות ולניסיון העשיר שלנו בעולם האדריכלות ועיצוב פנים, הצלחנו להכניס את הטבע לתוך הבית באמצעות אלמנטים של עץ טבעי, בריקים, אח, חלון פנוראמי ושימוש בגוונים חמים ורכים. בקיר הנגדי לחלון המרכזי הצבנו מראת קיר גדולה, שמחד גיסה מגדילה את החלל ומאידך משקפת את הנוף הטבעי תוך הפיכתו לאלמנט עיצובי בתוך הבית.

כדי להעניק לחלל את המראה המודרני נעשה שימוש בחומרי גלם חדשניים כמו שלייפלאק המשולב במזנון של הסלון. הוא הפך לקיר אלגנטי, נוצץ וזוהר, מאחוריו נבנו מדפים נסתרים ומעליו הוקמה הטלוויזיה. מתחתיו נבנה אח המעוטר בקיר אבנים הממשיכות את הקו ויוצאות אל המרפסת. גם זה פתרון מעלה להגדלת החלל ולהפיכתו להרמוני על כל חלקיו. ניקיון אסתטי, חדשנות וטעם טוב – זה מה שמאפיין את הדירה המקסימה הזו.

עיצוב דירה מקבלן במרכז חורב, חיפה

הדירה הזו במרכז חורב בחיפה, נבנתה במסגרת פרויקט תמ"א 38.

שתף

Close

בקש הצעת מחיר בחינםפרויקטים אחרונים

Main office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft

שינוי גודל גופנים
ניגודיות