עיצוב דירות – אמירה אישית
נתחיל מהאלמנט שאומנם אי אפשר לקנות אותו בחנויות העיצוב אך הוא הכרחי לכל דירה וכדאי להשקיע מאמץ בכדי להשיגו – אמירה אישית. היא לא תלויה בגודל הדירה, לא מחייבת רכישת רהיטים יקרים ולא דורשת את נוכחותו של איש מקצוע. אמירה אישית זה הביטוי הפנימי של כל אחד ואחת מאיתנו, בזכותו הדירה תראה ייחודית במינה, בעלת קסם אישי ואופי שאין לאף דירה אחרת. עיצוב דירות ללא אמירה אישית יהפוך את הבית שלכם לחלל מדוגם, כזה שרואים מאולם התצוגות של איקאה או כל רשת עיצוב בית אחרת. הכל יהיה נוצץ וחדשני אבל לדירה לא יהיה אופי, רק יופי. כדי שזה לא יקרה – דאגו לשלב בדירה משהו אישי שלכם. זה יכול להיות שילוב צבעים שלכאורה לא משתלבים, אך לדעתכם כן, ואלה יכולים להיות אלמנטים פרחוניים שיהיו בכל דבר ובכל מקום.

עיצוב דירות – צבעים
לצבעים שמור מקום מכובד בפנתאון של יסודות העיצוב, והאומנות בפרט. כבר מזמן הפיזיקאים יודעים שצבע זה אנרגיה וכל גוון משדר גל אלקטרומגנטי אחר. אנחנו יודעים שצבע יכול להשפיע על מצב הרוח שלנו, לשדר מסר מסוים ולהניע אותנו לפעולה. עוד אנחנו יודעים שצבע משדר ערכים מסוימים, אפילו מהווה סמל סטטוס. לכן, עיצוב דירות הוא קודם כל בחירה נכונה של צבע לבית: צבעי קיר, רהיטים, ריצוף, טקסטיל ואפילו אלמנטים דקורטיביים. אפשר ללכת על טוטאל לוק (כשהכל בגוון אחד או מאותה משפחה), אפשר ללכת על השיטה הטובה והישנה: 60:30:10 (צבע בסיסי דומיננטי, עוד צבע להשלמה ועוד קצת היי לייט) ואפשר להעז וללכת נגד הנורמות. העיקר “לעטוף” את הבית באנרגיה נכונה, התואמת את השקפת עולמכם.

עיצוב דירות – תאורה
בעבר הלא רחוק תאורה נתנה לנו מענה בעיקר לצורך הפונקציונאלי שבה. היא אפשרה לנו להאריך את היום ולקצר את הלילה ולהפוך את החיים שלנו להרבה יותר נוחים ויעילים. היום הסמכויות של התאורה התרחבו לתחום נוסף – לתחום העיצוב. היום כשמדברים על פתרונות תאורה נכון יהיה לומר – עיצוב תאורה. היום התאורה משמשת לאלמנט עיצוב לכל דבר, איתו אפשר ליצור את האווירה הנכונה, לצבוע את החלל בגוונים מתאימים, לתת ביטוי לאמירה אישית ואפילו להפוך את הדירה להרבה יותר פונקציונאלית באמצעות חלוקת חללים ויזואלית. לכן, עיצוב דירות לא יהיה שלם ללא התאורה. אך לא סתם מנורות פה ושם אלא מחשבה יצירתית שתמשוך את העין וידגיש את הקסם של הדירה.

עיצוב דירות: 3 יסודות שכדאי להשקיע בהם

עיצוב דירות זה תמיד אתגר. מלבד הידע הבסיסי בתכנון אדריכלי והבנה מינימאלית בחומרי גלם, הוא דורש מאיתנו לחשוב והתנהג כמו אומנים. למה? כי עיצוב דירות זה אומנות. ובאומנות, כמו בכל אומנות, אנו לא רק מיפים את המציאות אלא יוצאים למסע בעקבות האושר. האושר האישי לנו והאושר של יקירנו. אז קחו איתכם כמה טיפים וצאו לדרך קסומה ומרתקת בסיומה ממתינים לכם רק דברים טובים, כמובן, בדמותה של דירה מעוצבת, נוחה בצורה חלומית ומרהיבה בצורה אגדית. ובשביל זה, שלא תבינו נכון, לא תמיד יש צורך להשקיע תקציבי עתק. מספיק להיות קצת יותר יצירתיים. לפניכם 3 היסודות של עיצוב דירות – תיישמו ותיהנו!

שתף

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft

שינוי גודל גופנים
ניגודיות