אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים… מתי מבינים את זה? כשנכנסים לבתים בהם הושקעה מחשבה עיצובית, אפילו הבסיסית ביותר. כי גם הטאצ’ הקטן ביותר, כזה שמשקיעים בו לא יותר מכמה שקלים בודדים, יכול להעניק לבית עוצמה אדירה. הוא יכול להפוך אותו מסתם עוד חלל עם ארבע קירות וגג למקום ייחודי ואלגנטי, מקום מזמין ונעים ואם תרצו – בית שכיף לחיות בו. טאצ’ אחד קטן וחיים שלמים יכולים להשתנות לטובה. כעת, נשאלת השאלה: “איך עושים את הטאצ’ הקטן הזה” מבלי להפוך אותו לסאגה ארוכה של שיפוצים, מבלי להיעזר בשירות מקצועי של עיצוב הבית או ללמוד בעצמך את מקצוע העיצוב? הנה לכם התשובה.

עיצוב הבית – 5 צעדים קטנים בדרך למהפך גדול

איך עושים את הטאצ’ העיצובי הקטן הזה, מבלי להפוך אותו לסאגה ארוכה של שיפוצים, מבלי להיעזר בשירות מקצועי של עיצוב הבית או ללמוד בעצמך את מקצוע העיצוב? הנה לכם התשובה

שתף

שטיח סוכריות שנעשה במנזר בטיבט – אי.די. דיזיין. צילום: דן פרץ

ריצוף – ללכת על בטוח
רצפה זה הדבר הראשון שבולט לעין לכן כדאי לחשוב על פתרון ריצוף קל, מהיר, פשוט וחסכוני. זה יכול להיות לינוליום דמוי פרקט עץ וזה יכול להיות פרקט למינציה – את שניהם אפשר להניח לבד תמורת השקעה של כמה עשרות או מאות שקלים בודדים. זו יכולה להיות קרמיקה חדשה אותה אפשר בקלות ולבד להדביק על קרמיקה ישנה וזה יכול להיות שטיח מקיר לקיר אותו גם אפשר להדביק בקלות ולבד על הבלטות הישנות.

PVC בדוגמת פרקט של רשת כרמל שטיחים ופרק

צבע – לתת את הטון
צבע תמיד מכניס לחיינו המון משמעות ובמקרה של עיצוב הבית בצורה חסכונית ופשוטה, אין צורך לצבוע את כל החדרים. מספיק אם צובעים קיר אחד או אפילו עושים פס של צבע באחד הקירות המרכזיים. אבל זה כמובן צריך להיות צבע בולט ומבליט, צבע חזק ואמיץ כמו אדום, בורדו, כחול, צהוב, טורקיז או אפילו שחור. שיטת צביעה זו מאוד פופולארית היום והתוצאה שהיא משיגה היא יותר ממרשימה.

נירלט- אפקט הקטיפה מחיר 20 ש”ח לאריזת 3 ליטר . צילום: דן לב

קיר – להפריח את השממה
אם כבר מדברים על צבע הקירות, בין אם תחליטו לצבוע קיר אחד או רק פס אחד, כדאי מאוד להוסיף לקירות הבית (במיוחד במקומות הבולטים) עוד כמה קישוטים שיפריחו את השממה. זו יכולה להיות תמונת קנבס גדולה בהדפסה מתמונה שאתם בחרתם, זה יכול להיות קולאז’ של כמה תמונות שפיתחתם ומסגרתם ואלה יכולים להיות גם מדפי קיר עליהם תניחו ספרים, עציצים או פרטי עיצוב אחרים. רק את תשאירו את הקיר ריק.

יחידות מדפים מבית זהבי גלרייה לעיצוב

טקסטיל – זה כל ההבדל
עיצוב הבית מעניק לטקסטיל משמעות רבה ומכרעת. זה לא אומר שאתם חייבים לקשט את כל הבית בווילונות פרחוניים, במפות של סבתא ובשטיחים בכל חדר. אפשר גם משהו מינימאלי לתלות על החלון כדי להסתיר את החלון המכוער או התריס השבור. כריות נוי בגוונים בולטים יתנו נקודות אור, שטיח יפיץ חמימות וביתיות ומפות יוסיפו אלגנטיות.

בית הבדים של נוסבאום.

היי לייט – להבליט ולהישאר בחיים
כל מעצב פנים בוחר למקם את ההיי לט במקום אחר אבל כולם דואגים שהאלמנט הזה יהיה נוח. זה יכול להיות כל דבר שמבליט את הרעיון העיצובי של הבית ומעניק לו משהו ייחודי. אתם יכולים לשים את הדגש על כורסה מלכותית בעיצוב עתיק שתעמוד במרכז הסלון ותמשוך תשומת לב, אתם יכולים לתלות מראה ענקית ומיוחדת על הקיר המרכזי, להניח על הרצפה שטיח שאגי בצבע אדום בולט או למקם פסל עץ של גנדאלף משר הטבעות. הכל מקובל העיקר לתת ביטוי לאישיות שלכם.

כורסאות ברשת ביתילי

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft

שינוי גודל גופנים
ניגודיות