ביתנו הוא מבצרנו, אך לא רק. ביתנו הוא גם המקום הראשון והחשוב מכולם בו השאיפה שלנו ליופי, לאסתטיקה ולשלמות מתגלה במלוא הדרה, תוך שהיא מעצבת לנו את האישיות, מפרה את חלומות, מממשת את הפוטנציאל. לכל אחד יש כזו שאיפה, גם אם הוא לא מודע לקיומה. היא זו שלמעשה הופכת את הבית למבצר אמיתי, נוח, נעים ובטוח – מקום בו אנו יכולים להיות מי שאנחנו, מקום שימלא אותנו באנרגיות נכונות לעשייה פורייה והגשמת חלומות. וכל זה בזכות עיצוב פנים ואדריכלות, שללא ספק, משמשים לביטוי העצמי שלנו.

עיצוב פנים ואדריכלות כביטוי עצמי

כשמדברים על עיצוב פנים ואדריכלות, בדרך כלל, מתכוונים להיבט האומנותי שבחיינו. למרות שבעשורים האחרונים הוא נצבע בגוון של פונקציונאליות מובהקת, אשר הפכה אותו למשהו הרבה יותר נגיש ופרקטי

שתף

עיצוב פנים ואדריכלות כביטוי עצמי

עיצוב פנים ואדריכלות – האישיות שלנו
כשמדברים על עיצוב פנים ואדריכלות, בדרך כלל, מתכוונים להיבט האומנותי שבחיינו. למרות שבעשורים האחרונים הוא נצבע בגוון של פונקציונאליות מובהקת, אשר הפכה אותו למשהו הרבה יותר נגיש ופרקטי. כי עיצוב הבית זה כבר לא רק איך בית נראה אלא איך אנחנו מרגישים בו. מסיבה זו עיצוב הבית מאפשר לאישיות שלנו לפרוץ החוצה, אפילו מעבר לגבולות הבית כדי שנגדיר גם לעצמו וגם לעולם – מי אנחנו, לאן פנינו מועדות ומה תפקידנו כאן. נשמע קצת פילוסופי מדי? אולי ואולי זה המתכון הסודי לחיים מאושרים.

עיצוב פנים ואדריכלות – החלומות שלנו
עיצוב פנים ואדריכלות נועדו כדי לעזור לנו בהגשמת החלומות. איך? קודם כל כדאי להגדיר לעצמנו ולעולם מי אנחנו. נדע את זה, נדע לחלום ונדע להגשים את החלום. איך? אם למשל, מישהו חולם לכבוש את אוורסט או לחלופין לזכות בתוכנית “הישרדות” – כדאי שהוא יעצב את ביתו בהתאם: בגוונים נועזים, בשילובים נדירים ובאלמנטים המעודדים הצלחה והשגת מטרות. זה לא יהיה בית המעוטר בפרטי טקסטיל בגוונים פסטליים פרחוניים לצד ריהוט רך ונעים. זה יהיה בית עם דגש על מינימליזם, חדשנות וקדמה, עם אלמנטים עיצוביים המבליטים את נפשו הגלובאלית של האדם, שלא חושש להיות שונה ונועז, שלא חושש מקשיים וכישלונות.

עיצוב פנים ואדריכלות – האהבה שלנו
אהבה היא מושג די מופשט אך בכל הקשור לבית ולסוגיה של עיצוב הבית, אהבה היא קודם כל נוחות. עיצוב פנים ואדריכלות יכולים להפוך את סביבת המגורים שלנו לא רק ליפה אלא גם לנוחה. נוחה כדי לגדל משפחה אוהבת וכדי לחלוק את אהבתנו עם שאר העולם. נוחות זו צריכה להתגלות במקומות שכל משפחה אוהבת: המטבח, הסלון ואפילו חדר הרחצה. כל החללים הללו צריכים להיות נוחים ומותאמים לצרכים הספציפיים של המשפחה. ואף אחד, חוץ ממעצב, לא יכול להשיג לנו את ההתאמה הזו. כי מעצב פנים בקיא בהנדסה, בתכנון, בניצול נכון של השטח, בשילוב אלמנטים שונים ובמציאת פתרונות יצירתיים בהתאם לתקציב ומטרה.

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft

שינוי גודל גופנים
ניגודיות