בשעה טובה ומבורכת, החלטתם לעבור לבית חדש או לשפץ את הישן! החלטתם גם שהפעם, ביתכם ייראה כמו שצריך – יהיה מרשים מבחינה ויזואלית ונוח להפליא מבחינה פונקציונאלית. זה בהחלט אפשרי עם נעזרים בשירותיו של מעצב פנים ואדריכל מקצועי, שידע כיצד לחבר בין חומר לאדם, בין פנטזיות למציאות כדי שבסופו של דבר תקבלו תוצאה ששווה כל שקל! כי עיצוב פנים, אדריכלות ותכנון חללים מקצועי הוא לא רק יהפוך את ביתכם למושלם אלא יחסוך מכם המון כאב ראש, ריצות, לבטים ובזבוזי שווא (שבדרך כלל קורים כשאין תוכנית עבודה מסודרת ואין פיקוח אדריכלי הדוק). מעצב פנים ואדריכל מקצועי יקפיץ את ערך הנכס שלכם בכמה עשרות אחוזים וירים את איכות החיים שלהם בכמה רמות.

במאמר זה נסביר לכם איך זה עובד – מאלף עד תאף – כל שלבי העבודה מול מעצב פנים ואדריכל.

עיצוב פנים ואדריכלות – תהליך העבודה מאלף עד תאף

ממה מתחילה העבודה עם המעצב, מה קורה בדרך ומתי אתם מקבלים את התוצאה הסופית?

שתף

עיצוב פנים ואדריכלות – תהליך העבודה מאלף עד תאף

פגישת ייעוץ
עיצוב פנים ואדריכלות מתחילים מפגישת ייעוץ. אצלנו ב”דיזיין פלוס” אתם יכולים לקבל ייעוץ כזה לגמרי בחינם. אתם תגיעו אל משרדינו לשם הצגת רעיון ותיאום ציפיות. תציגו את הרעיון שלכם, את החלומות שלכם, את הבקשות המיוחדות, את האילוצים ואת התקציב העומד לרשותכם. חשוב גם שתציינו את הגוונים האהובים עליכם, את הטקסטורות, את החומרים ואת הסגנון. המעצב יביע את דעתו, ייתן המלצות ויכוון לדרך נכונה.

הכנת סקיצות
עכשיו, מפשילים שרוולים ומתחילים לעבוד. מעצב פנים ואדריכל יכין עבורכם 2-3 סקיצות לדוגמה. מתוכן תצטרכו לבחור את הסקיצה האהובה ביותר שבהמשך תעבור ליטוש עמוק יותר ותכלול את כל פרטי התכנון והעיצוב. הסקיצה תחסוך לכם את הצורך בלדמיין בראש איך ייראה ביתכם החדש וכיצד ישתלבו בו כל האלמנטים היצירתיים שהמעצב יציע לכם.

גיבוש תוכנית
לאחר שתבחרו את הסקיצה המתאימה, מעצב פנים ואדריכל, יחד אתכם, יגבש תוכנית עבודה (פרוגרמה) סופית שתכלול הדמיה תלת ממדית ממוחשבת בעזרתה תראו את ביתכם החדש לפרטי פרטים, בכל זווית ורזולוציה. תוכנית זו תהיה מיועדת גם לבעלי מקצוע לשם ביצוע עבודות שונות ותהיה מפורט בהתאם לכל סוגי העבודות: הריסה, בנייה, חשמל, אינסטלציה, גבס, נגרות, מיזוג, חלונות, דלתות, ריצוף, חיפוי, תאורה, צבע, אלומיניום וכן הלאה.

כתב כמויות
במקביל להכנת תוכנית עבודה יכין מעצב פנים ואדריכל כתב כמויות שהוא למעשה מפרט טכני המשמש לשם קבלת הצעות מחיר מבעלי המקצוע השונים שיהיו מעורבים בפרויקט.
הכל במסגרת התקציב.

בחירת חומרי גלם
עיצוב פנים ואדריכלות לא מסתפקים אך ורק בחלוקה נכונה של חללים ובעיטורים דקורטיביים. עיצוב פנים ואדריכלות שמים דגש על שילוב נכון של חומרי הגלם בחלל, הן מבחינת התקציב, הן מבחינת הסגנון העיצובי והן מבחינת הנדסת האנוש. אנו נלווה אתכם בבחירת חומרי הגלם הטובים ביותר עבורכם: ריצוף, חיפוי, כלים סניטריים, תאורה, ריהוט וכן הלאה. אנו משתפים פעולה עם מגוון רחב של ספקים וזה מאפשר ללקוחותינו ליהנות ממחירים בהחלט אטרקטיביים.

פיקוח אדריכלי
לאחר שהושגו הצעות מחיר, הורכב צוות בעלי המקצוע, נבחרו חומרי הגלם הנכונים – מתחילה העבודה בשטח במהלכה האדריכל מטעם “דיזיין פלוס” יבצע פיקוח אדריכלי. פיקוח זה יכלול מספר ביקורים בפרויקט במטרה להנחות את בעלי המקצוע ולוודא שהכל מבוצע כמתוכן ועל הצד הטוב ביותר, תוך עמידה בלוח הזמנים הנקוב והקפדה על תקין, איכות ובטיחות. מספר הביקורים נקבע מראש וזאת בהתאם לגודל הפרויקט והמורכבות שלו.

מסירת הפרויקט
סוף סוף אתם נכנסים אל ביתכם החדש. למי שרוצה, בשלב זה, ניתן גם לבצע מה שנקרא “הום סטיילינג” – הלבשת הבית. המעצב מטעמנו ילווה אתכם ברכישת מוצרי עיצוב ולאחר מכן הוא ילבש את הבית מאלף עד תאף, כדי שכל האלמנטים ישתלבו יחדיו, יתאימו ויבליטו את הייחודיות של הבית.

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft

שינוי גודל גופנים
ניגודיות