עיצוב פנים זה לא תמיד מסובך ויקר אבל תמיד מכניס לחיינו הרבה יותר נוחות וסטייל, הרבה יותר אור ושלווה. בתנאי, כמובן, שאת משימת העיצוב או האדריכלות אנו נפקיד בידיים מקצועיות ויצירתיות. כמו בכל תחום אחר, גם בתחום של עיצוב פנים ואדריכלות, לא חסרים חאפרים ולא חסרים מתחזים שיכולים בקלות להפוך את חיינו לגיהינום מהסרטים, בו המושג עיצוב פנים ישמע כמו קללה יקרה וכואבת. לכן, בחירת מעצב פנים או אדריכל חייבת להיות בחירה מושכלת. מה זה אומר? הנה לכם כמה המלצות. אני בטוחה שהן יסייעו גם לכם בדרך אל בחירת האדריכל המנצח.

עיצוב פנים – כך צריך לבחור אדריכל טוב

בחירת מעצב פנים או אדריכל חייבת להיות בחירה מושכלת כדי לא ליפול לפח של חאפרים. מה זה אומר? הנה לכם כמה המלצות. אני בטוחה שהן יסייעו גם לכם בדרך אל בחירת האדריכל המנצח

שתף

איך בוחרים אדריכל טוב?

המלצות
אדריכל טוב הוא קודם כל אדריכל עם המלצות. נכון, עיצוב פנים זה נושא מאוד אינדיבידואלי ועל טעם וריח אין מה להתווכח, אך המלצות זה משהו שחייב להיות אצל כל בעל מקצוע, גם אדריכל, גם מעצב פנים. המלצות אלו בדרך כלל יהיו בכל הקשור לגישה המקצועית שלו, לאופן ביצוע המשימות ולאמינות.

מקצועיות
אדריכל טוב הוא אדריכל מקצועי. קורס בעיצוב פנים זה לא מספיק, לא כדי להפוך אותו למקצוען אמיתי ולא כדי להפקיד בידיו את ביתכם היקר. עיצוב פנים, כמו גם אדריכלות, זהו תחום נרחב אותו המקצוענים האמיתיים לומדים כל החיים ורצוי במוסדות באמת מכובדים ונחשבים, גם בארץ וגם בעולם. לא סתם שהאדריכלים שהגיעו לישראל מברית המועצות נחשבים למקצוענים במיוחד – “אולד סקול”.

ניסיון
אדריכל טוב הוא אדריכל בעל ניסיון. ידע תיאורטי זה חשוב אבל גם ניסיון בשטח הכרחי. הניסיון יאפשר לאדריכל לבצע עבורכם כל רעיון עיצובי שרק תחשבו עליו, במינימום זמן והשקעה כספית. הניסיון יאפשר לו להיות בקיא בכל הניואנסים ההנדסיים וחומרי הגלם הישנים והחדישים כאחד. הניסיון יאפשר לו לעבוד מול בעלי מקצוע מהשורה הראשונה.

יצירתיות
אדריכל טוב הוא אדריכל יצירתי. כי עיצוב פנים או אדריכלות זו אומנות לכל דבר – אומנות שאמורה לספק לכם פתרונות יצירתיים ובו זמנית פונקציונאליים. כי עיצוב פנים או אדריכלות זה לא רק המראה החיצוני של החלל אלא חיבורו עם האנשים החיים בו. מעבר לכך, היצירתיות של האדריכל תסייע לכם לקבל חלל ייחודי במינו המבטא בצורה מושלמת את האישיות שלכם.

כימיה
אדריכל טוב הוא אדריכל איתו יש לכם כימיה טובה. אתם לא צריכים להתחתן איתו אבל כדאי שהוא יבין היטב מה שלליבכם. הוא צריך להבין היטב מה אתם רוצים ומה אתם צריכים. כמובן שעליו להיות גם אדיב, קשוב וסבלני. הוא יציג לכם בצורה ישרה ובאופן מלא את הצעתו, ידגיש יתרונות ויצביע על חסרונות, ידע כיצד לעמוד בגבולות התקציב.

ועוד כמה טיפים…
• כדאי מאוד שהתמונות הססגוניות לא יפתו אתכם. עדיף שתבחרו אדריכל ששם דגש על איכות ודיוק.

• אל תתפתו למחירים נמוכים מדי. עיצוב פנים ואדריכלות זהו מקצועי רציני ומכובד ומכאן שכרם של המקצוענים הוא בהתאם. כאשר המחיר הוא נמוך מדי – לפניכם חובבן או אדם שלא אומר את כל האמת ובמהלך הביצוע יהיו לכם הפתעות בדמות מחירים שקפצו והוצאות שגדלו.

• גם אם העבודות הקודמות של האדריכל לא מוצאת חן בעיניכם, זה לא סוף הסיפור. קחו בחשבון שמדובר בעבודות שאנשים אחרים הזמינו ממנו והן מבוססות על טעמם בלבד. זה רק אומר שהאדריכל יכול לבצע כל סוג של עבודה ולהגשים כל פנטזיה עיצובית.

• אם אתם מתלבטים מה עדיף – סתם מעצב שיעשה לכם “הום סטיילינג” או אדריכל שיתכנן היטב את כל החללים – בחרו באופציה השנייה. גם אם המחיר יהיה גבוה יותר, הרווח כולו שלכם. על כך נדבר בפוסט נפרד.

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft

שינוי גודל גופנים
ניגודיות