בטון חשוף
בטון חשוף הוא כיום אחד הטרנדים הבולטים בעולם של עיצוב פנים. אצל אנשים רבים הוא עדיין יוצר אסוציאציה של משהו תעשייתי, אך יש מי שכבר גילה את נפלאותיו הביתיות והבין כי מדובר בפתרון הריצוף היעיל, החסכוני והמרשים מכולם. בטון חשוף שומר בתוכו את האיכויות של בטון: הוא חזק, עמיד וזול יחסית ובו זמנית הוא מעניק לחלל מראה מהודר, מעודכן ומתקדם. הוא משתלב נהדר עם סגנון עיצובי מודרני הודות המינימליזם והניקיון. למעשה, עיצוב הבית עם בטון חשוף זה המילה האחרונה בעולם של עיצוב פנים.

עיצוב פנים סוגר שנה: 5 הטרנדים הבולטים של 2014

השנה האזרחית מתקרבת לסיומה וזה הזמן המתאים ביותר להיזכר בחמשת הטרנדים הבולטים בעולם של עיצוב פנים – טרנדים שללא ספק ילוו אותנו גם בשנה הבאה.

שתף

בטון חשוף – Lucas studoi

המיזוג הגדול
טרנד נוסף בעולם של עיצוב פנים, לא פחות בולט אם לא אחד החשובים וזאת הודות לשפעתו המכרעת על תרבות העיצוב בשנים הבאות, הוא טרנד המיזוג בין הפנים והחוץ. למעשה מדובר בתפיסה עיצובית מהפכנית המכניסה את עיצוב החוץ פנימה. המטרה – להכניס את הטבע לתוך הבית תוך הפיכתם של שני האלמנטים הללו: חוץ ופנים, למקשה הרמונית אחת אשר מבליטה את האקסטרווגנטיות, מדגישה את השלמות ומוחקת את הגבול בין טבע לאדם, בין גולמי למוגמר, בין טבעי לסינתטי.

אדריכל Alessandro Sartore מתוך Casa Vogue

כחול עמוק
עיצוב פנים לא שונה במהותו מעיצוב אופנה וזו הסיבה שצבע כחול שהפך השנה למאוד אופנתי, זוכה לביקוש רב גם בתחום של עיצוב הבית. מעצבי הפנים המובילים בעולם, כמו גם מעצבי פנים ישראלים, בחרו בו השנה כמוטיב מרכזי וחזק המביא אותו לחיינו אמירה של חופש ומרחבים. בשל היותו צבע ניטראלי כחול משתלב נפלא עם כל סגנון עיצוב ומוצא ביטוי נהדר כמעט בכל האלמנטים בבית: טקסטיל, צביעת קירות, חיפויים, רהיטים, ריצופים וכן הלאה.

כחול עמוק – נירלט

מקרמה
מגמת החזרה לטבע, לדברים הפשוטים של פעם, לטעמים של סבא וסבתא, החזירה לחיינו את המקרמה. מקרמה עושה שימוש בחומרים זולים ונגישים וזה מה שבין היתר עושה אותו לכזה מבוקש. הנוכחות שלו מורגשת כמעט בכל האלמנטים עיצוביים: קושוטי קיר, כריות, מפות ואפילו רהיטים (ריפודים). כולם בזכות המקרה הפכו להרבה יותר ביתיים וחמימים, ססגוניים וייחודיים.

עיצוב פנים עם מקרמה – מתוך “בית ונוי”

פרחוניות
גם השנה הפרחים זכו לייחס מיוחד בעולם של עיצוב פנים. מעצבי פנים פשוט לא יכולים לוותר על החינניות שלהם אם כי משנה לשנה העיצובים הפרחוניים משתדרגים יותר ויותר. השנה הם פלשו לתחומים חדשים כמו טפטים, קרמיקות מצוירות וארונות מטבח. וגם באלמנטים הקלאסיים נוכחותם בלטה: שטיחים, וילונות, כריות, מפות, ריהוט ואלמנים עיצוביים משלימים.

טפט ססגוני ונועז בדיגום פרחים. גולדשטיין גלרי טפט

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft

שינוי גודל גופנים
ניגודיות