בשנים האחרונות בניית המגורים בישראל מתאפיינת בבניית דירות קטנות יחסית לשנים הקודמות. הקבלנים בונים מספר רב יותר של חדרים אך על חשבון מטראז’ קטן יותר. גם חדרי שירותים הפכו להרבה יותר קטנים, במיוחד כשמדובר על חדר שירותים נוסף כמו שירותי אורחים. תמונה דומה אפשר לראות גם בדירות ישנות, במיוחד בדירות מחולקות עקב המחסור במגורים באזורי הביקוש.

פתרון גדול לחלל קטן: סדרת אסלות קצרות של חברת GLOBO האיטלקית

יתרון נוסף שיש לאסלה הקצרה הוא היותה חסכונית במים, עושה שימוש ב 3-4.5 ליטר מים בכל הדחה, לעומת אסלה סטנדרטית שעושה שימוש ב 4-6 ליטר בכל הדחה

שתף

אלוני אסלה קצרה עם מושב של חברת גלובו מחיר החל מ- 4,500 ש”ח. צילום: יח”צ חו”ל

בשירותים קטנים, כל סנטימטר משמעותי והרבה פעמים, אנו נתקלים בקושי לפתוח את הדלת ולצאת מהשירותים הקטנים, הדלת כמעט נוגעת באסלה ויוצרת צפיפות ותחושה לא נינוחה הן בזמן השימוש והן בזמן היציאה מחדר השירותים.

לאור המצב, חברת אלוני, משיקה פתרון מושלם לחדרי שירותים קטנים – אסלה קצרה מבית הייצור של GLOBO (גלובו) האיטלקית, מהמובילות בעולם בתחום הכלים הסניטריים.

שימוש באסלה קצרה, מעניק פתרון מושלם לצורך יומיומי בחיים האורבניים. מדובר באסלה במידות 41/36 ס”מ (לעומת אסלה סטנדרטית שמגיעה במידות 42/50 ס”מ), שעוצבה בהנדסת אנוש מדויקת ואינה פוגעת בנוחות המשתמש, תודות לאופטימיזציה של המושב.

יתרון נוסף שיש לאסלה הקצרה הוא היותה חסכונית במים, עושה שימוש ב 3-4.5 ליטר מים בכל הדחה, לעומת אסלה סטנדרטית שעושה שימוש ב 4-6 ליטר בכל הדחה. בנוסף, מצוידת במושב אסלה הידראולי המאפשר הורדה שקטה של המושב.

האסלה הקצרה מתאימה לחללים קטנים וגדולים היא תורמת לניצול מרבי של החלל, נוחות, תחושת רווחה ומוצעת בעיצוב צעיר וקליל ובצבעים לבן או שחור, המשתלבים בזרימה בחלל.

מחיר: החל מ 4,500 ₪ . להשיג בלעדית ברשת אלוני

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft

שינוי גודל גופנים
ניגודיות