הום סטייג'ינג

עיצוב פנים זה לא רעיון אסתטי ערטילאי לבדו. עיצוב פנים הוא גם כלי שיווקי יעיל ונגיש ובכלל לא מפתיע שהוא מוצא את מקומו הטבעי גם בענף הנדל"ן. המחקרים מראים כי למעלה מ- 50% מאוכלוסיית אירופה וצפון אמריקה נעזרים בשירותי הום סטייג'ינג כאשר הם מוציאים למכירה את נכסיהם. השירות מסייע להם לקבל על הדירה מחיר גבוה יותר וכן למכור אותה בפרק זמן מינימאלי, שגם זה נחשב לחיסכון כספי עצום.

הום סטייג'ינג זוהי אחת הנישות של עיצוב פנים המתמקדת בהכנת הנכס לקראת המכירה. המעצב למעשה הופך את הבית לבמה תיאטראלית עליה יוצג סיפורו של הנכס, בצורה הכי מחמיאה לו ובאור החיובי ביותר. כתוצאה מכך הצופים תמיד יהיו מוכנים לשלם יותר.

מעצבים של דיזיין פלוס המציעים לכם את שירותי הום סטייג'ינג לא שמים למטרה לקלוע לטעמם של בעלי הנכס ולא להביא לידי ביטוי את טעמם האישי. מטרתם היא לקלוע לטעמם של הקונים הפוטנציאליים באזור הספציפי בו ממוקם הנכס. הם מחפשים מכנה משותף כמה שיותר רחב על מנת שהדירה תמצא חן בעיני כמה שיותר אנשים. את זה הם עושים בעזרת שיטות עיצוב פנים מיוחדות, עם השקעה כספית מזערית ומחשבה יצירתית נרחבת. הם יודעים כיצד להבליט את הנקודות החזקות של הנכס ובו זמנית להסתיר במיומנות את הנקודות החלשות.

עצוב הבית לפי הום סטייג'ינג עושה הכל כדי ליצור את ההרגשה הנכונה אצל הקונה הפוטנציאלי, כדי שיראה את מלוא הפוטנציאל של הנכס ויתעלם ממגרעותיו. הרי ידוע שאין הזדמנות השנייה לרושם ראשוני וזו הסיבה לחשיבותו של עיצוב הבית לפי הום סטייג'ינג שבשנים האחרונות תופס תאוצה אדירה לא רק באירופה ובצפון ארה"ב אלא גם בישראל. התוצאות בשטח מוכיחות כי הום סטייג'ינג לקראת המכירה מעלה את ערך הנכס בין 5% ל- 15% וזאת תמורת השקעה של כמה מאות שקלים מצד המוכר.

שתף

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft