עיצוב מטבחים, חדרי אמבטיה וארונות

עיצוב פנים לדירות ולבתים לא חייב להפוך לסאגה מורטת עצבים, באורך הגלות ועם כל טעם הלוואי של הרמונט הכללי המפורסם. למעשה עיצוב בתים, שהפך לאחרונה למאוד פופולרי והכרחי להשגת איכות החיים, בהחלט יכול להיות נקודתי. משמעות הדבר כי עיצוב פנים יכול להתייחס אך ורק לחלל אחד בתוך הבית: עיצוב מטבחים, עיצוב חדרי אמבטיה, עיצוב חדר ארונות, עיצוב סלון וכן הלאה.

עיצוב פנים בדרך כלל הולך יד ביד עם אדריכלות פנים, וזאת על מנת להפיק את המקסימום מהחלל תוך הפיכתו לפונקציונאלי בצורה מרבית ואסתטי בצורה יוצאת דופן. אלא שהיום יש לא מעט בתים המזמינים שירותי מעצב פנים אך ורק לחלל אחד ספציפי ואך ורק למה שנקרא "הום סטיינליג" – הלבשת הבית.

מעצבי פנים של דיזיין פלוס מכירים היטב את כל המגמות החדשות בשוק, בקיאים בטרנדים עולמיים ונמצאים בקשר מתמיד עם היצרנים והספקים של מוצרי עיצוב שונים, ריהוט ומוצרי אינסטלציה. לאחר ביקור בביתכם מעצבי פנים שלנו יכולים לגבש עבורכם תוכנית עבודה מסודרת בעזרתה המטבח, חדר האמבטיה או הסלון שלכם יעבור מתיחת פנים קוסמטית על מנת להפוך להרבה יותר רענן, זוהר, חדשני ומלא סטייל. את זה אפשר יהיה לעשות או באמצעות מוצרי עיצוב משלימים ופרטי נוי נוחים או באמצעות צביעת קירות, הדבקת טפטים, חידוש ארונות וכן הלאה.

שירות עיצוב פנים של דיזיין פלוס מציע לכם שירות של מעצב פנים מקצועי ומנוסה, שאומנם יעניק לביתכם טאצ' עיצובי ייחודי אך בו זמנית יעשה הכל כדי שהוא יהיה לא רק יפה אלא גם נוח לשימוש יומיומי, תוך הבלטת הנקודות החזקות שלו והסתרת הפגמים. וכל זה, נציין, ללא הוצאה כספית כבדה וכאב ראש שבדרך כלל כרוך בשיפוץ כללי של הבית.

שתף

Close

בקש הצעת מחיר בחינםMain office

Design Plus

Ha'atzmaut Street 83 office 9 Kiryat Ata

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

Our Facebook Page

המשרד הראשי

סטודיו Design Plus

כתובת המשרד: העצמאות 83 משרד 9, קריית אתא

054-7693154, 04-8480032

designpluscoil@gmail.com

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

© 2017 Design Plus. All Rights Reserved.

Leon Soft